Shkolla e mesme Shefqet Guzi

Shkolla e mesme Shefqet Guzi
 
ForumPortaliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 mesuesi i vitit!!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
emily
Admin
Admin
avatar

Female Numri i postimeve : 16
Age : 26
Vendodhja : sjam e sigurt
Klasa : 12
Lėnda e preferuar : fizika sigurisht
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: mesuesi i vitit!!!!   Sun Oct 05, 2008 2:14 pm

kush mendoni se duhet te zgjidhet mesuesi i vitit????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shefqetguzi.high-forums.com
 
mesuesi i vitit!!!!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nje nxenes, nje zog dhe mesuesi
» Astrologjia Kineze
» Fillet e luftes se sherbimeve sekrete serbe per coptimin e trojeve shqiptare.
» Kafkat politike shqiptare
» Prejardhja e Kalandarit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shkolla e mesme Shefqet Guzi :: Jeta shkollore :: Mardhėniet mėsues-nxėnės-
Kėrce tek: